Zamierzasz kupić nieruchomość?

Dzięki nam nieruchomość, którą chcesz kupić  zostanie sprawdzona, co pomoże uniknąć problemów  prawnych, ułatwi negocjacje i przyczyni się do decyzji o zakupie nieruchomości.

Zawarłeś umowę przedwstępną albo  umowę deweloperską i obawiasz się wystąpienia wad?

Dzięki nam nieruchomość, którą chcesz kupić  zostanie sprawdzona, co pomoże uniknąć problemów  prawnych, ułatwi negocjacje i przyczyni się do decyzji o zakupie nieruchomości.

Współpracujemy ściśle z kancelariami prawnymi, które pomagają w realizacji roszczeń. 

Wykonujemy pełną dokumentację z oględzin nieruchomości.

Skupiamy ekspertów budowlanych z całego kraju, dzięki czemu możemy wykonać badanie w dowolnym miejscu w Polsce.

Nasi eksperci to profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Nieruchomości deweloperskie z rynku pierwotnego

Zawierając umowę deweloperską umawia się z Deweloperem, że w konkretnym terminie wybuduje nieruchomość o  określonych cechach, szczegółowo opisanych w projekcie i prospekcie informacyjnym. Często nie jesteśmy świadomi swoich praw wynikających z umowy, a nieruchomość po wybudowaniu nie zawsze posiada cechy, które mieć powinna. Nasz raport pomoże w ustaleniu czy jest wybudowana ze sztuką budowlaną, nie ma wad i czy można ją odebrać, by następnie przystąpić do zawarcia umowy przeniesienia własności, a w przypadku ujawnienia niezgodności wzmocni pozycję negocjacyjną. Deweloper, który realizuje umowę z opóźnieniem, albo w sposób odmienny (wady, różnice w metrażach i materiałach) zobowiązany jest zrekompensować to klientowi usuwając wady, albo wypłacając ekwiwalent pieniężny..

Nieruchomości z rynku wtórnego

Zawierając umowę sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego trzeba być gotowym, że wybrana nieruchomość może być wyeksploatowana, posiadać zużyte instalacje, czy piony. Raport pomoże ustalić które z elementów nadają się do wymiany, przez co właściciel będzie mógł oszacować spodziewane nakłady.